Українців попередили про можливість придбання небезпечної для здоров’я курятини

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У курячих крильцях, що експортувались Польщі, знайшли Salmonella

Українців попередили про можливість придбання небезпечної для здоров'я курятини - продукти харчування, небезпека для здоров'я, експорт - 139066087 3583119981783749 4075056714695302785 n
Фото: Держпродспоживслужба

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві.

Зазначається, що було виявлено Salmonella (presence/25g) у курячих крильцях, що експортувались з Республіки Польща до Королівства Данія та України. Разом з тим, відповідно до з рахунку-фактури із Польщі було направлено заморожену курячу печінку до українського ТОВ “Агропобутсервіс”.

Ці харчові продукти мають бути вилученні з обігу. У строк не більше двох робочих днів оператор ринку має письмово поінформувати компетентний орган про вжиті заходи щодо подальшого поводження з цим харчовим продуктом“, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв “Погляд”, у Києві фальсифікують майже 13% молочних продуктів. У 22 зразках молока та молокопродуктів було виявлено невідповідності нормативним документам. Також ми писали, що вино незабаром подорожчає: таким чином уряд хоче підтримати національних виробників.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Добавить комментарий