Українці майже на 2 тижні застрягли в аеропорту Мадрида. До країни їх не впускали через карантинні обмеження

ІНШЕ…

Про це пише Avianews.

До Іспанії українці прилетіли рейсом «Київ-Мадрид» ще 3 січня, однак правоохоронці не могли пропустити людей через кордон у зв’язку з карантинними обмеженнями. Щоб стримати епідемію коронавірусу, у країні тимчасово заборонили в’їзд іноземцям.

Однак повернутися до Києва українці теж не змогли. Через найсильніший за останні 40 років снігопад у Мадриді авіакомпанія Ryanair скасувала останній зворотний рейс, який мав відбутися 10 січня. Пряме сполучення «Київ-Мадрид» компанія відновила лише на час свят.

Родичі українців почали масово звертатись по допомогу до посольства України в Іспанії. Там повідомили, що вже звернулися до компетентних органів Іспанії та авіакомпаній, щоб розв’язати цю проблему.

Найближчим часом українці можуть повернутися до Києва рейсом авіакомпанії Turkish Airlines транзитом через Стамбул. До того часу вони перебуватимуть в обладнаному для тривалого перебування житловому приміщенні у транзитній зоні аеропорту.

В посольстві зазначили, що наразі українців забезпечили предметами першої необхідності та харчуванням. Дітям, які перебувають в аеропорту разом з батьками, передали солодощі та іграшки.

«У зв’язку з ситуацією, що склалася, просимо громадян ретельно дотримуватися вимог Іспанії щодо наявних обмежень стосовно закордонних подорожей в умовах поширення коронавірусу та завчасно перевіряти можливість або неможливість в’їзду що цієї країни», — зазначили у посольстві.

Добавить комментарий