«Укрзалізниця» відновлює міжнародне сполучення з Угорщиною та Австрією. Коли курсуватимуть потяги?

ІНШЕ…

Про це повідомляє пресслужба залізничного перевізника.

Так, перший рейс з Києва до Відня відправиться вже 1 червня. Надалі потяг курсуватиме щоденно за таким графіком: він відправлятиметься з Центрального київського вокзалу о 14:07, наступного дня о 8:20 проїжджатиме Будапешт, а до Відня прибуватиме об 11:21 наступного дня. 

У зворотному напрямку (з 2 червня) потяг відправлятиметься о 16:42 і прибуватиме до Києва о 17:22 наступного дня. Квитки на поїзд можна придбати в міжнародних квиткових касах вокзалів. 

Актуальну інформацію щодо правил в’їзду на територію Австрії та Угорщини пасажири можуть дізнатися через офіційні джерела посольств України в Австрії та Угорщині, а також через посольства цих країн в Україні.

Зазначимо, що ситуація з коронавірусом стабілізувалася не лише в Україні, але й Угорщині та Австрії. Зокрема, у 10-мільйонній Угорщині 29 травня зафіксували 350 нових випадків коронавірусу, а 28 травня — 465. У 9-мільйонній Австрії цей показник теж не перевищував 500 людей за добу.

«Укрзалізниця» зупинила міжнародне пасажирське сполучення ще 17 березня 2020 року — коли в Україні запровадили перший локдаун.

Добавить комментарий