Уряд Великої Британії планує до вересня 2021-го вакцинувати від COVID-19 кожного дорослого. А яка там ситуація зараз?

ІНШЕ…

Про це в інтерв’ю Sky News розповів міністр закордонних справ Великої Британії Домінік Рааб.

«Наша мета — щоб до вересня всім дорослим громадянам дали першу дозу вакцини [від коронавірусу]. Якщо встигнемо швидше, то буде чудово, але план наразі такий», — сказав він. При цьому Рааб додав, що уряд не може гарантувати, що всі вакциновані отримають другу дозу вакцини в разі необхідності.

Глава британського МЗС також заявив журналістам, що уряд сподівається на початку весни послабити обмеження, введені для стримування епідемії. Наразі цьому заважають поширення нового, більш заразного штаму коронавірусу, а також зростання навантаження на систему охорони здоров’я, зазначив Рааб.

Крім того, британський міністр охорони здоров’я Мет Генкок повідомив, що вакцину від коронавірусу у Великій Британії отримали понад половина людей старше 80 років. А загальна кількість вакцинованих 17 січня вперше перевищила кількість інфікованих — понад 3,5 мільйона.

Водночас британський прем’єр Борис Джонсон заявив, що в країні в середньому здійснюють 140 щеплень від COVID-19 на хвилину, тобто близько 324 тисяч за день.

Добавить комментарий