У Вашингтоні біля пунктів вакцинації від COVID-19 безкоштовно роздаватимуть марихуану

ІНШЕ…

Про це йдеться у пресрелізі компанії DC Marijuana Justice.

На думку активістів, їхні дії мають нагадати про необхідність подальших реформ законодавства щодо конопель на національному та місцевому рівнях.

«Ми шукаємо шляхи безпечного святкування закінчення пандемії, і ми знаємо, що ніщо так не зближує людей, як конопля», — сказав співзасновник DCMJ Ніколас Шиллер.

Організатори наголосили, що будуть ділитися лише коноплею, вирощеною без пестицидів та синтетичних добрив. Крім того, активісти роздаватимуть людям зерна місцевого сорту коноплі. Його назвали іменем колишнього члена місцевої ради округу Колумбія Девіда Гросса, який активно виступав за легалізацію марихуани.

Однак у DC Marijuana Justice хочуть не лише роздавати марихуану. Активісти також планують розповідати людям про лікувальні властивості медичного канабісу.

«Якщо ви вірите науці, яка підтримує медичний канабіс, ви повинні вірити і в ефективність вакцини, і навпаки», — зазначив співзасновник DC Marijuana Justice Адам Ейдінгер.

Декриміналізація наркотиків у США

У листопаді жителі штату Орегон на північному заході США проголосували за декриміналізацію зберігання героїну, кокаїну, метамфетаміну та низки інших речовин в невеликих обсягах для особистих цілей. Таким чином, Орегон став першим штатом, де за це не буде кримінальної відповідальності.

У грудні Палата представників Конгресу США проголосувала за декриміналізацію марихуани на федеральному рівні. Як пише Politico, після зростання кількості представників Демократичної партії у Сенаті цю ініціативу можуть підтримати і там.

Підписуйтеся на щотижневу розсилку від редакції hromadske, щоб знати, що насправді відбувається. Лист приходить щонеділі. Без спаму. Без реклами. Тільки найважливіше за тиждень.

Добавить комментарий