У всіх британських McDonald’s перестали продавати мілкшейки. Тому що немає водіїв, які б привозили інгредієнти

ІНШЕ…

Про це повідомляє Associated Press.

«Як і більшість ритейлерів, ми наразі зазнаємо проблем із постачанням, що впливає на доступність невеликого числа наших товарів», а — йдеться в заяві британського представництва McDonald’s. Мережа також заявила про нестачу бутильованих напоїв.

Про нестачу водіїв ваговозів у Великій Британії ЗМІ повідомляли ще з початку серпня. За даними The Telegraph, на той час у країні були вакантні 100 тисяч посад водїів. Влада планувала залучати армію — але лише на дві тисячі вакансій.

Причиною нестачі водіїв профільна асоціація перевізників Великої Британії називала коронавірусні обмеження, які діяли протягом півтора року. Крім того, вдарили про ринку праці й нові міграційні правила, запроваджені після виходу держави з ЄС.

McDonald’s не перший повідомляє про затримання з постачанням продукції через нестачу водіїв. У середині серпня компанія Nando, що спеціалізується на виробництві курятини, закрила близько 50 закладів через відсутність м’яса на продаж. Ще раніше про нестачу продуктів повідомляли окремі мережі британських супермаркетів.

На цьому тлі уряд Великої Британії тимчасово послабив обмеження щодо максимальної кількості годин, яку можуть працювати водії ваговозів.

Добавить комментарий