У Гонконзі затримали українця, який нібито допомагав продемократичним активістам тікати до Тайваню ㅡ ЗМІ

ІНШЕ…

Про це пише South China Morning Post.

Всього правоохоронці Гонконгу затримали 11 людей за підозрою у допомозі «людям, що переховуються від правосуддя», втекти з країни.

Серед підозрюваних 8 чоловіків та 3 жінок віком від 18 до 72 років, у тому числі радник міського округу Гонконгу Коулун-Сіті Даніель Вонг Квок-тун. За попередніми даними, затриманий 29-річний  українець працює у ресторані. 

За даними журналістів, усіх підозрюваних утримували у буцегарні понад 28 годин. Їх затримали з можливістю виходу під заставу, щонайменше чотири людини вже на волі.

Як зазначає президент громадської організації «Ліберально-демократична ліга України» та головний координатор проєкту Free Hong Kong Center Артур Харитонов, всім їм інкримінують пожертви у сумі від тисячі до десятків тисяч гонконгських доларів для порятунку 12 продемократичних активістів, які у серпні 2020 року намагалися втекти морем до Тайваню.

«Окрім цього, джерело у поліції Гонконгу повідомляє, що деяких з затриманих «надавачів допомоги» звинувачують у організації тактичних дій порятунку, у тому числі – наданні укриття», ㅡ зазначає Харитонов.

Добавить комментарий