У Києві не будуть вакцинувати проти коронавірусу 23 і 24 серпня

ІНШЕ…

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

У ці дні у столиці не працюватиме Центр масової вакцинації у Міжнародному виставковому центрі та пунктах щеплення у медичних закладах.

Тим, хто має отримати другу дозу вакцини, пропонують записуватися на щеплення 21-22 серпня або з 25 серпня.

Наразі Київ залишається лідером за кількістю вакцинованих людей — у столиці за весь час зробили 1 120 153 щеплень проти коронавірусу. За минулу добу, 14 серпня, у Києві вакцинували 8 463 людини.

Як святкуватимемо День Незалежності?

Воно триватиме впродовж трьох днів — з 22 по 24 серпня (з 21 по 24 серпня в українців будуть довгі вихідні). Цими днями відбудеться низка офіційних і розважальних заходів.

24 серпня на центральній вулиці Києва пройде парад Збройних сил України. Цього дня відбудеться концерт італійського співака Андреа Бочеллі.

Увечері на стадіоні «Олімпійський» розпочнеться шоу «Незалежність у нашій ДНК. День незалежності країни». У ньому візьмуть участь естрадні зірки, артисти опери та балету, симфонічний оркестр.

Президент обіцяє єдиний музичний перформанс пісень, які стали спадщиною минулих поколінь, і хітів майбутнього. Завершиться концерт феєрверками. Детальніше про святкування та офіційні події читайте тут.

Добавить комментарий