У лютому! Степанов повідомив радісну звістку – по всій країні. Українці чекають!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

В Україні планують запровадити систему COVID-паспортів після старту масової вакцинації від коронавірусу. Про це заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов в ефірі телеканалу «Україна 24».

За його словами, Україна розраховує на масову вакцинацію в країні вже в лютому.

«Я думаю, що в лютому ми дійсно почнемо масову вакцинацію в нашій країні. І все, що ви говорите про паспорти, про всі інші документи, які будуть отримувати громадяни Європейського союзу, будуть отримувати також і громадяни України», – сказав Степанов.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявляв, що Україна може ввести свідоцтва про проведення вакцинації, які не варто плутати з «імунним паспортом». Адже про впровадження цього принципу застерігає ВООЗ.

«Після появи вакцини від коронавірусу деякі країни скористалися можливістю і замінюють поліси страхування, ПЛР-тести на міжнародні свідоцтва про проведення вакцинації. Україна це питання поки розглядає », – зазначив Ляшко.

Однак, зовсім інша справа – імунний паспорт, від введення якого раніше застеріг ВООЗ, сказав Ляшко.

«Сьогодні питання впровадження імунних паспортів не стоїть, а питання видання міжнародних свідоцтв про проведення вакцинації, він чітко врегульовано міжнародними медико-санітарними правилами», – заявив він.

Філолог за освітою, журналіст за покликанням. Люблю писати — лаконічні і читабельні тексти на різноманітні теми. Цікавлюсь політикою і шоу-бізнесом. Моя мета проста: знаходити важливу інформацію і ділитися нею з соціумом.

Добавить комментарий