У Лівані вибухнув резервуар з паливом: 20 людей загинули, десятки постраждали

ІНШЕ…

У районі Аккар, що на півночі Лівану, стався вибух у резервуарі для зберігання палива. У результаті вибуху 20 людей загинули та ще щонайменше 79 постраждали.

Про це пишуть AP та The Guardian.

Вибух стався вранці у неділю, 15 серпня. Ліванський «Червоний Хрест» заявив, що вибухнула цистерна з паливом, а команда медиків на місці, у прикордонному селі Тлейл, вилучила 20 тіл.

Представники військових сил Лівану заявили, що вибух стався після того, як армія захопила резервуар у Тлейлі, де зберігалося близько 60 000 літрів бензину, та було наказано розподілити паливо мешканцям цього району.

Люди зібралися з посудинами, щоб отримати наразі дефіцитне у країні паливо. Що саме стало причиною вибуху, поки що невідомо. Місцевий телеканал Al-Jadeed з посиланням на очевидців повідомив, що якась людина біля резервуара використала запальничку.

Втім, анонімні джерела у силах безпеки країни зазначили, нібито через те, що був наплив людей та суперечки, розпочалася стрілянина, через що у бак з бензином влучила куля і він вибухнув. Усього у тому районі під час вибуху перебувало близько 200 людей.

Наразі «Червоний Хрест» продовжує пошук постраждалих та загиблих на місці інциденту. Деяких з поранених доставили до лікарень у сусідньому Тріполі, інших ㅡ до Бейруту. Більшість поранених перебуває у важкому стані.

Добавить комментарий