У медцентр Кабула надійшло приблизно 60 поранених з аеропорту, шестеро з них померли

ІНШЕ…

Про це медичний центр, яким керує італійська благодійна організація, повідомив у своєму Twitter.

Станом на 17:58 (за київським часом) до лікарні прибули більш як 30 пацієнтів, 6 з яких померли. А вже станом на 18:29 загалом у медцентрі було приблизно 60 пацієнтів, поранених в аеропорту.

Ще до сьогоднішніх вибухів лікарня в Кабулі була заповнена пацієнтами на 80%. Персонал організував додаткові ліжка для прийому поранених з аеропорту «в небезпечних для життя умовах».

Більше про вибух

Біля міжнародного аеропорту Кабула, що в Афганістані, 26 серпня стався вибух. Напередодні низка країн попереджала своїх громадян про ризик теракту в аеропорту.

За попередніми даними чиновників США, у натовпі підірвався смертник. The Wall Street Journal з посиланням на очевидців вказує, що вибух стався посеред натовпу. Після вибуху з місця події виводили багатьох поранених, закривавлених людей. Жодне угрупування поки не взяло на себе відповідальність за вибух.

Нагадаємо, напередодні Сполучені Штати, Велика Британія, Австралія та Нова Зеландія попереджали людей про високу загрозу теракту в аеропорту Кабула. Громадян цих країн та інших людей, які хочуть виїхати з Афганістану, закликали покинути район летовища і знайти безпечне місце.

Добавить комментарий