У мережі з’явилася ОС Windows 10X: встановити її може кожен охочий

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Несподівано мережею поширилася інформація, яку вже давно чекали фани компанії Microsoft – у вільному доступі для завантаження з’явилася операційна система Windows 10X, або як іменували раніше Windows 10 Lite.

У мережі з'явилася ОС Windows 10X: встановити її може кожен охочий - Windows 10X, Microsoft, google, Chrome OS - shablon poglyad site 1

Передрелізна збірка операційної системи дає можливість випробувати можливості нової операційної системи, а також порівняти її з легкою Chrome OS від Google. Зазначається, що остаточна версія релізу буде спрямована для звичних одноекранних комп’ютерів та повноцінно вийде вже цієї весни.

Уперше про Windows 10X заговорили ще у жовтні 2019 року, її презентували як операційну систему для двоекранних пристроїв, таких як Microsoft Surface Neo. Проте у зв’язку з тим, що випуск Surface Neo був відкладений на невизначений термін, Microsoft перепрофілювала Windows 10X для пристроїв з одним дисплеєм. Також в ході розробки операційна система втратила підтримку Win32-додатків, що дозволило їй стати легше та зрівнятися з Chrome OS.

Читайте також: Україна зайняла перше місце у рейтингу країн з найдешевшим інтернетом

Користувач Twitter під ніком Albacore спочатку опублікував відео з налаштуванням нової ОС, а потім і пост, в якому дав посилання на завантаження образу системи. Також він порадив скористатися Generation 2 Virtual Machine для того, щоб протестувати Windows 10X.

Поки невідома офіційна дата, презентації Windows 10X, проте повідомляється, що ОЕМ-виробники готуються показати малопотужні пристрої на базі нової операційної системи у найближчі місяці.

⚠️ Збірка доступна за посиланням з допису автора у Twitter, проте уся відповідальність за її завантаження і використання, а також пов’язані з цим наслідки, лягає на користувача.

Хочете бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу? Переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Добавить комментарий