У Міноборони провели розмову з Магучіх через фото з російською спортсменкою

ІНШЕ…

Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Вона зазначила, що спортсменка пояснила фото обіймів наслідком емоцій.

«Сумує з приводу того, як використали її фото в антиукраїнській пропаганді. Вона вважає за честь належати до лав військовослужбовців ЗСУ та вірна Україні», — розповіла про реакцію Магучіх Маляр.

Заступниця міністра вказала, що принципи публічного спілкування у ЗСУ визначає Доктрина публічного спілкування. За її словами, керівників спортсменів і спортсменів ознайомлять з цією доктриною, що не було подібних інцидентів. Зокрема наразі проводиться робота з керівником Магучіх.

Що передувало?

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх зробила спільне фото з російською спортсменкою Марією Ласіцкене — вони разом святкували здобуття нагород на Олімпіаді в Токіо. На фото спортсменки тримають прапор України та  відповідно.

Магучіх є молодшою лейтенанткою Збройних сил України, а Ласіцкене у грудні 2019 року отримала звання капітанки російської армії. На цих Олімпійських іграх вона здобула «золото» у тій же дисципліні, що й Магучіх «бронзу» — стрибках у висоту.

Це фото спричинило багато критики на адресу Магучіх у соцмережах. У Міноборони пообіцяли провести розмову зі спортсменкою, про що і відзвітували.

Сама спортсменка прокоментувала фото 12 серпня після повернення з Японії в Україну. Ярослава Магучіх у соцмережах написала, що у фото з росіянкою не було політичної позиції — спортсменки лише привітали одна одну після здобуття нагород. Каже, що розуміє, що між Україною та Росією йде війна, і залишається вірною Україні.

Добавить комментарий