У Німеччині семеро людей отруїлися невідомою речовиною. Поліція підозрює, що це могла бути спроба вбивства

ІНШЕ…

Про це повідомляє Der Tagesspiegel.

Про отруєння стало відомо 23 серпня, коли сімох людей — студентів і викладачів — ушпиталили в лікарню Дармштадта. Один із них, 30-річний чоловік, перебував у критичному стані, але до 24 серпня його стабілізували.

Постраждалі відчули запаморочення й нудоту, в деяких посиніла шкіра на руках і ногах. Сталося це після того, як вони перекусили в їдальні Інституту матеріалознавства. Тому наразі поліція вважає, що люди отруїлися невідомою речовиною.

Для розслідування інциденту 24 серпня сформували тимчасову групу з 40 слідчих, повідомила поліція німецької федеральної землі Гессен, де розташований Дармштадт. Попередньо припускають, що отруту підмішали в молоко чи воду.

Правоохоронці додають: вважають версію про отруєння найбільш імовірною, тому що відібрані на кухні Інституту матеріалознавства зразки мають яскраво виражений запах. Їх направили в лабораторію для визначення класу підмішаної речовини.

«Ми шоковані цим очевидним злочином, який стався в нашому закладі», — заявила керівниця Технічного університету Дармштадта Таня Брюль. Заклад поки закликає працівників і студентів не вживати їжу й не пити напої, а тих, хто до закриття кухні був на ній і після цього почувається зле, негайно звернутися до лікаря.

Добавить комментарий