У Південній Кореї Minecraft визнали грою для дорослих. Причина — закон, який забороняє дітям грати у відеоігри допізна

ІНШЕ…

Про це повідомляє «Рьонхап».

З 2011 року в країні діє «закон Попелюшки» або «закон про шатдаун», що забороняє дітям до 16 років грати у відеоігри з півночі до 6-ої ранку. Так законодавці хотіли вберегти дітей від недосипання.

Розробники ігор були змушені впровадити додаткові правила для виконання положень «закону Попелюшки». Але, як зазначає «Рьонхап», Microsoft, вочевидь, цього так і не зробив і просто запровадив систему перевірки віку на своїх ігрових акаунтах.

Microsoft є дистрибутором Minecraft, яку придбала у 2014 році у шведського інді-розробника Mojang Studios. Гру загалом придбали понад 200 мільйонів людей, і вона є доволі популярною серед дітей.

Але нещодавно Microsoft почала переносити дані про користувацькі акаунти до своєї ігрової платформи Xbox, де й вимагається верифікація віку користувача. Це означає, що неповнолітні гравці Minecraft втратили доступ до гри.

Microsoft у заяві, яку цитує «Рьонхап», каже, що «працює над довгостроковим вирішенням» проблеми, яке представить до кінця 2021 року. А відповідальне за дотримання «закону Попелюшки» міністерство з питань ґендерної рівності та сім’ї Південної Кореї поклало провину за ситуацію, що склалася, на Microsoft.

«Будь-яка відповідальна компанія-видавець ігор повинна пристосовуватися до різних умов у різних країнах, коли змінює свою діяльність чи робить інвестиції, для захисту своїх користувачів», — цитує заяву представника міністерства The Korea Herald.

Блокування Minecraft для неповнолітніх розлютило геймерів. 2 липня вони створили петицію на сайті президента із закликом скасувати «закон Попелюшки». Станом на 11 липня вона набрала понад 104 тисячі підписів.

За словами авторів петиції, закон «звузив права неповнолітніх ґеймерів та пов’язаних із ґеймерством галузей, ізолював південнокорейський ринок, а ще є просто зручним для адміністративних цілей правилом».

На тлі скандалу з Minecraft один із депутатів опозиційної партії Південної Кореї «Сила народу» 5 липня вніс законопроєкт, який скасовує «закон Попелюшки» і передбачає заборону на відеоігри вночі для дітей лише на їхнє прохання або на прохання батьків.

Добавить комментарий