У регіоні Німеччини вперше оголосили надзвичайний стан через кібератаку. Місцева влада «майже повністю паралізована»

ІНШЕ…

Про це повідомляє Reuters.

Кібератака сталася ще у вівторок, 6 липня. Вона заблокувала роботу серверів влади Ангальт-Біттерфельду, внаслідок чого населення регіону (157 тисяч) не може отримати соціальні виплати й отримати доступ до інших послуг місцевої влади.

«Ми майже повністю паралізовані», — розповів Reuters представник влади Ангальт-Біттерфельду. Він відмовився говорити про особу хакерів і те, чи вимагають вони викуп за розблокування серверів.

Як повідомляє Deutsche Welle, і місцева влада, і поліція відмовляються говорити про масштаб кібератаки, але запевняють, що критичні комп’ютерні системи одразу перевели в офлайн-режим, і вони не постраждали.

Джерела Reuters серед безпекових структур Німеччини стверджують, що ймовірною причиною зламу могло стати застаріле програмне забезпечення на серверах влади Ангальт-Біттерфельду — воно має більше вразливостей.

До Ангальт-Біттерфельду виїхала кризова група Федерального офісу інформаційної безпеки Німеччини (BSI) — відповідального за кібербезпеку в країні органу. Там заявили, що йдеться про перший у Німеччині випадок, коли режим надзвичайного стану оголошують через кібератаку.

Попередні результати розслідування кібератаки BSI і поліція планують оголосити в понеділок, 12 липня.

Добавить комментарий