У РФ саміт «Кримської платформи» назвали «шабашем». В Україні нервовою реакцією Кремля задоволені

ІНШЕ…

Лавров думку Кремля озвучив напередодні, виступаючи в окупованому Криму, передає ТАСС.

«Через тиждень відбудеться черговий шабаш — «Кримська платформа», на якій Захід буде продовжувати пестити неонацистські, расистські настрої сучасної української влади», — сказав очільник МЗС РФ.

В українському МЗС такими словами Лаврова задоволені, а ще нагадають, що Лавров перебував у Криму незаконно.

«Там він зробив низку заяв про «Кримська платформа», назвав її «шабашем». Я не буду приховувати — задоволений цією нервовою реакцією. Як казав Магатма Ґанді, спочатку вони вас ігнорують, потім з вас сміються, потім з вами борються і потім ви перемагаєте», — сказав на брифінгу 13 серпня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Він наголосив, що до саміту «Кримської платформи» у Києві 23 серпня вже погодилися приєднатися 40 країн.

Наприклад, напередодні стало відомо, що у саміті, а також святкуванні Дня незалежності України візьме участь президент Польщі Анджей Дуда.

Що таке Кримська платформа?

Це міжнародний майданчик з обговорення шляхів деокупації Криму. Його у вересні 2020 року оголосив президент Володимир Зеленський у зверненні до Генеральної асамблеї ООН. За задумом, платформа функціонуватиме на чотирьох рівнях: глав держав, міністрів закордонних справ, парламентів та експертних кіл.

У Росії ж, коментуючи Кримську платформу, заявляли, що вважають всі зусилля Києва щодо повернення Криму нелегітимними та сприймають їх як «загрозу агресії проти двох суб’єктів Російської Федерації».

Добавить комментарий