У США вперше дозволили запускати дрон без людини поблизу

ІНШЕ…

Про це йдеться у пресрелізі American Robotics.

Раніше управління вимагало, щоб уздовж траси польоту дрону стояли люди та стежили за пересуванням апарату. Тепер же людина не повинна бути присутньою безпосередньо на місці запуску безпілотника.

Компанія має призначати для кожного польоту відповідального, який віддалено перевірить безпечність дрона та повітряний простір навколо нього. Безпосередньо політ відбуватиметься автоматизовано.

American Robotics планує запускати дрони Scout зі спеціального термінала. Це контейнер, у якому відкривається дах та підіймається злітний майданчик. Перед польотом термінал відкриває дах і підіймає майданчик із дроном, водночас він аналізує наявність інших літальних апаратів за допомогою акустичної системи відстеження, що працює в радіусу 3,2 км.

Якщо акустична система зафіксує поблизу літак чи інший апарат, вона змусить безпілотник спустися. Загалом політ і посадка відбуваються в автоматичному режимі. Scout повертається до термінала, де заряджає акумулятор та передає оператору зібрані під час польоту дані.

Добавить комментарий