У США судять 68-річного порноактора за сексуальне насильство. Чоловіку загрожує 330 років тюрми

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Про це повідомляють The Los Angeles Times та USA Today.

Наразі чоловіку закидають насильницьке зґвалтування, у тому числі сторонніми предметами або під час сну, а також інші види сексуального насилля. За даними слідства, жертвами Джеремі стала 21 жінка. Найстаршій було 51, а наймолодшій ㅡ всього 15 років. Зокрема, за даними слідчих, чоловік домагався дівчинку-підлітка на вечірці.

Перший випадок сексуального насильства з боку Джеремі датується ще 1996 роком. Минулого року низка жінок розповіли про домагання.

Прокуратура офіційно висунула обвинувачення чоловікові у червні 2020 року. Зокрема, там зазначалося, що Рон Джеремі використовував свій статус, щоб полювати на вразливих жертв у барах. Тоді чоловіка відпустили під заставу у 6,6 млн доларів. Однак вже після оприлюднення цієї інформації правоохоронці отримали десятки додаткових скарг щодо Джеремі. Так, наразі жертви розповіли, що чоловік домагався їх під час фотосесій, у нічних клубах та у себе вдома.

Останній інцидент, згідно з обвинуваченням, стався 1 січня 2020 року. Джеремі звинуватили у сексуальному нападі на 21-річну жінку.

Наразі за 34 епізодами звинувачення Рон Джеремі загрожує 330 років за ґратами. Сам чоловік усі звинувачення заперечує.

Рон Джеремі (справжнє ім’я Рональд Джеремі Хаятт) був одним з найвідоміших акторів у кіноіндустрії для дорослих з 1970-х років. За своє життя він взяв участь у більш ніж 2 000 фільмів.

Добавить комментарий