У Флориді ухвалили закон, який дозволяє водіям збивати протестувальників, які перекривають дорогу

ІНШЕ…

Про це губернатор повідомив під час пресконференції, пише Insider.

Закон визначає масові заворушення як «порушення громадського спокою» трьома або більше людьми, які «діють із загальним наміром допомогти один одному в насильницькій і хуліганській поведінці, що приводить до нанесення тілесних ушкоджень іншій людині та збиткам власності або до загрози такого розвитку подій».

Згідно з документом, обвинувачені в масових заворушеннях не зможуть виходити на свободу до першого судового засідання. Також закон збільшує штрафи за напад на міліціонерів під час протестів. Він також карає органи місцевого самоврядування, які «заважають зусиллям зупинити заворушення»

Критика закону

Раніше у коментарі NBC News Рон ДеСантіс заявляв, що законодавство «дотримується відповідного балансу, забезпечуючи конституційне право кожного флоридця на мирне зібрання, одночасно забезпечуючи покарання тих, хто ховається за мирним протестом і викликає насильство в наших громадах».

Однак критики документу заявляють, що це репресивні заходи після масштабних протестів Black Lives Matter, пише Pensacola News Journal. Вони називають цей закон одним із найбільш суперечливих у Флориді за 2021 рік.

Добавить комментарий