У Франції 1,5 млн людей залишилися без телебачення та радіо: борці з 5G підпалили вежу зв’язку

ІНШЕ…

Про це пише Le Figaro.

Підпал стався 11 січня. Пожежу на 230-метровій вежі довелося гасити більше як 20 рятувальникам. Також від дій конспірологів постраждали сусідні об’єкти, зокрема антена мобільного оператора Orange, що вплинуло на телекомунікаційні служби декількох відомств.

Як пишуть ЗМІ, станом на 15 січня без ТВ-мовлення залишалося тисячі користувачів.

Після інциденту в місцеву газету Le Populiare du Centre прийшло повідомлення, підписане невідомим до цього «комітетом щодо скасування 5G». Конспірологи назвали свою операцію підпалу «Голосами вітру і співом птахів». Невідомі кажуть, що «ведуть війну проти 5G».

«Небезпека під нашими дверима. Попри наш літній вік і знання деяких секретів, ми не сильні, ми всього-на-всього групка людей, яких переслідують, ми налякані, але ми переможемо, попри нашу слабкість», — йдеться у заяві конспірологів.

Водночас у прокуратурі Ліможа заявили, що підпалена вежа не передавала 5G-частоти. Там кажуть, що розслідують підпал.

У телекомунікаційній компанії TDF, якій належить вежа, кажуть, що ремонт займе багато часу і повноцінно її роботу відновлять не раніше середини наступного тижня.

Не перший випадок 

З весни 2020 року, після початку пандемії коронавірусу і появи конспірологічної теорії, що вірус поширюється саме через вежі 5G, у Франції підпалили кілька десятків ретрансляційних антен. У вересні у Франції двоє чоловіків були засуджені до трьох і чотирьох років позбавлення волі за підпал антени в департаменті Юра.

 5G і COVID-19

Це одна з найпопулярніших теорій змов щодо пояснення причин поширення коронавірусу. Начебто COVID-19 можна підхопити через 5G. Насправді вірус передається лише під час взаємодії з зараженою поверхнею або хворою людиною.

Також була думка, що 5G послаблює імунітет, і це робить людину вразливою до коронавірусу, що насправді не так. Через страх перед 5G люди, зокрема у Великій Британії, підпалювали вишки.

Інформаційна гігієна під час пандемії не менш важлива, ніж особиста. Радимо отримувати нову інформацію лише з офіційних та надійних джерел, не панікувати та ретельно перевіряти новини, які ви читаєте, наприклад, у декількох джерелах.

Добавить комментарий