У ці хвилини! Гриценко жорстко “вмазав” – Коболєв в ауті, звернувся до українців. Знімають шкуру – цинізм вражає!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Про тарифи і не тільки. Питання до всіх, хто молиться на Коболєва і коболєвих, тіпа “риночників”. НАК Нафтогаз – державна компанія? Державна. Тобто наша з Вами. Інфраструктура, труби і насоси, вся техніка, будівлі, машини, компи і принтери – то все не коболєвих, а державі належить, нам з Вами, вірно?

Такими словами починає свій допис у соціальній мережі Фейсбук політик Анатолій Гриценко. Передаємо його слова прямим текстом:

І коштів у коболєвих своїх там немає – там наші з Вами кошти. Влітку державна (наша з Вами) компанія, за наші з Вами кошти, закупила на зиму газ, задешево. І правильно зробила, запас потрібен. Потім надворі стало холодніше – і компанія раптом вирішила продавати наш з Вами газ, куплений тоді задешево – по вищій і ще вищій і ще вищій ціні, піднімаючи ціну щомісяця, своїм власним (тіпа ринковим) рішенням. Продаючи нам з Вами й без того наше з Вами, ще й надприбутки на нас з Вами коболєви вирішили заробити.

Про тарифи і не тільки

Питання до всіх, хто молиться на Коболєва і коболєвих, тіпа “риночників”. НАК Нафтогаз -…

Опубліковано Анатолієм Гриценком Субота, 16 січня 2021 р.

Як так, чому? А мовляв, тому що ринок і правила ринкові: стає холодно, попит росте – от і ціна має рости. Горе-бізнесмени, блін, і горе-риночники, на посадах і на зарплаті державних чиновників.

Слів цензурних не вистачає. Хто їх учив азам економіки, щоби ринок бачити там, де його і близько немає? Хто закладав їм основи моралі й людяності? Не кажу вже про милосердя, адже шкуру вони зараз знімають з людей і без того придавлених пандемією і злиднями, втратою роботи і доходів родини.


Будь-яка держава, наша в тому числі, має забезпечити дві важливі речі – безпеку і справедливість. Все решта ми з Вами можемо забезпечити самі. А от безпеку і справедливість – лише держава. Для цього ми їй платимо податки і даємо право від нашого імені розпоряджатися нашими з Вами, народними, ресурсами.

Зараз люди відчувають себе в НЕбезпеці й НЕсправедливості, і не тільки через завищені ціни на газ. Аналогічний “ринок” в секторі енергетики, “ринок” в усіх мережах – коли не споживаючи продукт, нас чомусь змушують платити щомісячно за утримання мереж його доставки, список “ринків” можна продовжувати…

Але чи варто? На жаль, і тут, серед моїх френдів і підписників, є чимало людей, які моляться на коболєвих, вітренків, гончаруків, яресьок, абромавічусів та інших тіпа “риночників”, вірячи ніби вони дійсно кудись виведуть нашу економіку і країну.

Придивіться уважніше: насправді, на державних посадах, за наш з Вами рахунок, вони лише себе капіталізують, буквально і фігурально капіталізують, щоб потім чухнути куди повище і подалі, з новим рядком топ-посади у CV. Хіба не так?

Відзначимо, як пише видання “Економічна правда”, газопостачальна компанія “Нафтогаз України” готова забезпечити природним газом побутових споживачів за регульованою ціною 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону.

Зазначається, що тариф 6.99 за куб. м діятиме в рамках тарифного плану “Місячний”. А для клієнтів, які оформили тарифний план “Річний”, вартість газу не зміниться і становитиме 4,73 грн, 5,24 грн та 6,45 грн за куб. м, відповідно до умов договорів.

“Також ДК “Нафтогаз України”, як постачальник “останньої надії”, готова прийняти всіх побутових споживачів, постачальник яких не зможе або відмовиться постачати газ за регульованою ціною”, – йдеться у повідомленні.

“Розуміємо, що запровадженням регульованих цін на газ уряд зробив вимушений крок, викликаний потужною протидією приватних постачальників розвитку ринку газу та переходу споживачів до нових постачальників газу. Щодня ми отримуємо скарги від споживачів, які не можуть знайти свій ЕІС-код, яким погрожують нарахувати вигадані борги за “температурні” коефіцієнти чи відрізати газ нібито за неправильно оформлені документи”, — зазначив голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв.

ДжерелоДобавить комментарий