У ці хвилини! Ляшко терміново звернувся – затягують зашморг. Зеленський в ауті, він зніс: настане час відповідали

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що українська енергетика поставлена на межу катастрофи, і закликав владу вжити невідкладних дій для її порятунку.

Політик прокоментував у Facebook лист за підписом глави “Укренерго” Володимира Кудрицького до в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка, який з’явився у мережі і де йдеться про необхідність застосування “графіків обмеження споживання електричної потужності”.

“Я багато разів попереджав, що купівля російської електрики закінчиться колапсом української енергетики. Ось черговий доказ. Вперше за багато років “Укренерго” збирається робити віялові відключення через дефіцит вугілля на складах”, – зазначив Ляшко.

Лідер Радикальної партії звернувся з закликом “зупинити стрімке втягування України в енергетичний зашморг Кремля” до української влади:

“Ми знову вимагаємо від президента, уряду, РНБО негайно припинити імпорт російської електрики, змінити склад НКРЕКП, який повністю себе дискредитував, припинити ручне корупційне втручання в енергоринок, забезпечити умови для стабільної роботи українських шахтарів і енергетиків. Попереджаю всіх тимчасових господарів високих кабінетів: неприйняття вами необхідних рішень – це кримінальний злочин, за який дуже скоро настане час відповідати”.

19 років. Студентка Львівського національного університету імені Івана Франка. Журналіст. Люблю дізнаватися щось цікаве та відкривати для себе нові можливості.

Добавить комментарий