У Чернівцях померла молода мама, яку жорстоко побив цивільний чоловік

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У Чернівцях 19 квітня померла молода жінка на ім’я Олена, яка провела в глибокій комі цілий тиждень. У лікарні вона опинилася після того, як її жорстоко побив 33-річний цивільний чоловік під час сварки. Про це пише OBOZREVATEL.

Лікарі боролися за її життя тиждень, але за весь цей час жінка так і не прийшла до тями. У жінки були численні травми голови, забій головного мозку, переломи сідничної кістки і трьох ребер. У неї залишилися двоє дітей.

Поліцейські затримали підозрюваного, зараз він перебуває в СІЗО. Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 121 КК України (умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, які призвели до смерті потерпілого). Йому загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.

Рідний брат загиблої Олександр повідомив, що перший чоловік і батько дітей Олени помер кілька років тому. Вона зустріла іншого чоловіка, вони кілька років жили разом. Знайомі сім’ї говорять, що чоловік був хорошим.

Протягом кількох останніх місяців Олена стала зустрічатися з іншим чоловіком.

“Одного разу він її сильно побив. Спочатку вона мені зізналася, що це зробив він, і подала заяву в поліцію. Я знайшов того чорта, він клявся і божився, що це не він, що сестру й пальцем не чіпав. Тоді Олена раптом написала зустрічну заяву в поліцію про те, що претензій до того чорта не має”, – повідомив брат.

Олена то йшла до цього чоловіка, то втікала назад до дітей. З часом Олена зникла, цей новий чоловік її нікуди не відпускав. Він не дозволяв їй ні з ким зустрічатися, нікуди виходити.

Брат намагався зв’язатися з нею, але на дзвінки ніхто не відповідав. Він дзвонив і цьому чоловікові.

“Він мені заявив, що Олена буде жити з ним, вони одружаться. Я наполягав, щоб це мені сказала сама сестра, щоб я від неї це почув, і тоді я не буду їх розшукувати. Але їй він трубку не давав. І ось її знайшли непритомною в одному з гаражів спального району. Він її побив, а коли вона вже не рухалася, пішов до тітки й попросив викликати швидку”, – розповів брат.

На похорон Олени приїхав другий чоловік попрощатися з нею.

Правозахисниця Ірина Суслова, яка повідомила про смерть Олени від побоїв “чоловіка”, говорить, що насправді в Україні досі так і не вирішено проблему захисту жінок від домашнього насильства.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Добавить комментарий