У Чорному морі потонув корабель: врятовано 5 українців

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Судно Arvin, яке йшло під прапором Палау, затонув біля берегів Туреччини.

У Чорному морі потонув корабель: врятовано 5 українців - Чорне море, Туреччина - thumbs b c 848ae60220af2487a608e7e817963ee6
Фото: aa.com.tr

Як повідомляє прес-секретар Міністерства закордонних прав України Олег Ніколенко, 17 січня затонуло судно Arvin із 10 українцями та 2 іноземцями на борту. З них 6 було врятовано. Пошуки ще 5 моряків тривають.

Проте, через складні погодні умови та з метою проведення пошуково-рятувальних робіт членів екіпажу затонулого судна Arvin Міністерство національної оборони направило корабель ВМС Туреччини в район аварії. Про це повідомляє tcsavunma.

Було врятовано 5 українців: Генадій Кравченко, Владислав Затерка, Олександр Перкати, Віталій Мережко та Віталій Качнур, та 1 іноземця. Вони госпіталізовані та наразі перебувають у державній лікарні м. Бартин. Їхній стан задовільний. Про це повідомляє Ukraine in Turkey.

Нагадаємо, “Погляд” раніше повідомляв, що у столиці палав суднобудівний завод. Також ми писали, як у Дніпрі затонуло судно.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Добавить комментарий