У Японії призупинили роботу американських гірок із найшвидшим прискоренням. Кілька людей там зламали шию або спину

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Про це 20 серпня повідомила пресслужба парку.

Do-Dodonpa не приймає відвідувачів із 12 серпня. При цьому, наголошує Fuji-Q Highland, розслідування попередньо не встановило зв’язку між конструкцією атракціону й травмами, яких зазнали клієнти.

У коментарі Vice представник парку атракціонів уточнив, що четверо з постраждалих після відвідування Do-Dodonpa виявив перелам кісток у районі шиї або спини.

Як зазначає CNN із посиланням на владу префектури Яманасі (там розташований парк), постраждалі — чоловіки й жінки віком від 30 до 50 років. Через серйозність травм їхнє лікування триватиме принаймні три місяці.

Американські гірки Do-Dodonpa відкрилися у 2001 році. Їх називають найшвидшими у світі: за 1,56 секунд вони розганяються з нуля до 180 кілометрів за годину. Досі про травми після відвідування гірок, як стверджує Fuji-Q Highland, не повідомлялося.

Як зауважує Vice, травми в парках атракціонів у Японії трапляються дуже рідко. Останній такий випадок фіксували у 2007 році в місті Осака, коли фургон з’їхав з колії й зіткнувся з загороджувальною сіткою — тоді одна людина загинула.

Парки розваг у Японії тимчасово закривалися через пандемію коронавірусу й відновили роботу в червні 2020 року. Тоді профільна асоціація рекомендувала відвідувачам атракціонів зокрема не кричати голосно, щоб запобігти поширенню COVID-19.

Добавить комментарий