У 19 вискочила заміж, в 20 стала мамою, а в 23 роки втратила чоловіка і залишилась одна з дитиною на руках. В цей момент ніби земля пішла з-під ніг.

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

У 19 вискочила заміж, в 20 стала мамою, а в 23 роки втратила чоловіка і залишилась одна з дитиною на руках. В цей момент ніби земля пішла з-під ніг. Благо, батьки допомогли з усім впоратись. Сама не знаю як, але через пару років я закохалася. Арсен хороший, але порівнюючи його з моїм Васильком – небо і земля

Я молода жінка, мені всього лише 27 років. Але я нещаслива. У 19 років вискочила заміж, в 20 рік стала мамою, а в 23 роки втратила чоловіка і залишилась одна з дитиною на руках.

У 24 роки я познайомилась з Арсеном і ми стали жити разом. Спочатку все було ідеально: до сина мого він ставився добре, до мене ще краще. Але буквально місяця півтора тому все змінилося. На мого сина він став лаятись, ставити в кут, не дає дивитися йому мультфільми…

Зі мною поводиться також дивно, то ласкавий і ніжний, то злий і не добрий, нікуди мене з собою не бере, тільки іноді виходимо в супермаркет разом. Різдво я вирішила відсвяткувати у мами з сином, Арсен їхати до неї відмовився. Чіпляється, мовляв, несмачно приготувала, або не те і не так, як він хотів, не так прибрала в будинку і т.д.


На всі мої спроби виправдатися, Арсен обриває мене на півслові і каже, що я цілий день нічого не роблю, тільки лежу, хоча це далеко не так. Я не можу знайти роботу, а він мене гнобить, мовляв, йди хоч прибиральницею працюй (я бухгалтером працювала, скоротили через те, що часто хворіє син і я теж). Він нервує, коли я згадую свого колишнього чоловіка Василя (він справді був ідеальним чоловіком).

Я вже не знаю, що мені робити, терпіти все це далі, чи піти? Я просто люблю Арсена, він хоче дітей, але у нас вони не виходять, я ж не винна. Я заплуталася в цьому житті і в цих відносинах і не знаю, як бути далі. Дуже люблю свого сина, але і його теж люблю.

Мама мене переконує, що я ще зовсім молода, і не потрібно чіпатися за такого чоловіка, як Арсен, що я достойна кращого. Я вже так розчарувалася у тому житті. Боюсь залишитися зовсім одною…

Ось такі у нас відносини заплутані. Мені просто хотілося вилити вам душу, а можливо хтось мені й дасть пораду, що робити? Буду вдячна за любу вашу пораду.

Автор: ОленкаДобавить комментарий