“Холостяк“ Максим Михайлюк таємно одружився на матері своєї 2-місячної дочки

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

“Холостяк“ Максим Михайлюк таємно одружився на матері своєї 2-місячної дочки

Екс-“Холостяк” Максим Михайлюк таємно одружився на мамі своєї дочки, моделі Дар’ї Хлистун, яка два місяці тому народила первістка. Пара не влаштовувала пишну весільну церемонію і таємно розписалася в одному з київських РАГСів, запросивши на розпис тільки найближчих людей.

За словами Дар’ї, ця подія стала для неї несподіванкою. Макс Михайлюк влаштував для матері своєї дитини сюрприз.

“Їхала я значить реєструвати дитину, по ітогу- вийшла заміж??Максим вирішив сюрпризом зробити все, а я без найменших припущень взагалі, хоча були моменти, де можна було здогадатися Ось що значить втратила пильність, але зате сюрприз вдався”, – написала Дар’я на своїй сторінці в Instagram.

Молодята не були одягнені у весільні вбрання. На Дарині була скромна біла сукня вище коліна з глибоким декольте і рукавами-ліхтариками. Максим Михайлюк в свою чергу був одягнений в білу футболку, джинсові шорти та білі кросівки.

Церемонія проходила в одному зі столичних РАГСів. Закохані обмінялися обручками від Tiffany&Co. Розпорядник весільної церемонії Юлія Кряжева також поділилася на своїй сторінці в Instagram фото з молодими.

“Одружили Холостяка. Не буду описувати атмосферу романтики церемонії, сюрпризи процесу, як подарунок долі і ніжність взаємних відносин. Констатую факт: дуже класна, ніжна, красива пара!”, – прокоментувала працівниця РАГСу.

Шукайте деталі в групі
FacebookДжерело

Добавить комментарий