Цього року ми ретельно підбирали країну для відпустки, і зупинили свій вибір на Греції. Ми там ще не були, тому з радістю почали підготовку. В готелі вже в перший день ми зустріли пару з України, чому дуже зраділи. Сам Бог велів нам подружитися, тим більше, що мій чоловік, що Володя, з хорошим почуттям гумору. Та без ексцесів не обійшлося. Бувають же люди, які знаходяться за тисячу кілометрів, та вміють зіпсувати свято

ІНШЕ…

Цього року ми ретельно підбирали країну для відпустки, і зупинили свій вибір на Греції. Ми там ще не були, тому з радістю почали підготовку. В готелі вже в перший день ми зустріли пару з України, чому дуже зраділи. Сам Бог велів нам подружитися, тим більше, що мій чоловік, що Володя, з хорошим почуттям гумору. Та без ексцесів не обійшлося. Бувають же люди, які знаходяться за тисячу кілометрів, та вміють зіпсувати свято.

Під час цьогорічної відпустку ми познайомилися з чудовою сімейною парою з Києва. Тиха скромна дівчина і великий усміхнений хлопець. Вони жили в нашому готелі, українців в ньому майже не було, так що нам судилося подружитися.

Перший тиждень ми спостерігали, як за вечерею Наталя частенько вставала з-за столу і виходила поговорити по телефону.

Володя звичайно був незадоволений, але його життєвий оптимізм не давав перетворити ці моменти в сімейні суперечки.

Якось за пляшкою червоненького ввечері на терасі Наталя зізналася, “Мене робота навіть на відпочинку не відпускає”.

Директор та керівництво відпочити ніяк не дадуть, все дзвінками вимучують. Наче без неї прямо все підприємство за 2 тижні відпустки впаде. Вона і на роботі теж вічно затримується.

Я поділилася, що у мене колись теж була подібна ситуація і на відпочинку мені доводилося вирішувати офісні проблеми і проблеми моїх клієнтів. Моя історія вирішилася звільненням і на наступній роботі я вже позиціонувала себе, як людину з бурхливим особистим життям. Навчилася, так би мовити, відмовляти керівництву.

І ось поки ми розмовляли, вона написала якихось два листи, переговорила з якимось постачальником і відзвітувала директору… і це в 9 вечора, перебуваючи в тисячах кілометрах від будинку!

Я чула голос директора,

– Наталю, необхідно зв’язатися з митним брокером! Нам досі не привезли замовлений контейнер. Вони взагалі там лінуються і не хочуть працювати!

Голос зі слухавки зовсім не шкодував, що потривожив співробітницю під час відпочинку, він навіть не спромігся дізнатися, котра година зараз в країні її перебування…

Через пару днів ми збиралися на екскурсію в інше місто, повернутися в готель треба дуже пізно.

Ми жваво планували, куди сходимо і де будемо обідати… але через пару годин сумна Наталя заявила за вечерею, що поїхати не зможе, їй потрібно бути в готелі з вайфай, тому як увечері буде дуже важливий дзвінок від постачальника, шеф чекає…

Ось тут оптимізм Володі луснув, як повітряна кулька… він повільно почав червоніти, очі округлилися, ми з чоловіком втиснули голови в плечі… зараз буде баххх!.

Але Володя видихнув, Наталя благальним поглядом дивилася на чоловіка, а він тільки відповів:

– Ми їдемо. Крапка!

Увечері за вечерею ми з цікавістю спостерігали за нашими приятелями. Пролунав дзвінок, Володя вихопив слухавку у дружини і різко вийшов на терасу.

Нам було видно, як він ходить туди-сюди, щось конкретно пояснюючи людині на тому кінці дроту. Махав руками, робив навіювання на підвищених тонах… Бліда Наталя стежила за рухами чоловіка з похмурою тугою і легким переляком.

Володя повернувся, поклав телефон перед Наталею і з усмішкою продовжив трапезу.

Наталя і ми з сусіднього столу запитально дивилися на Володю. Він їв. Пролунав дзвінок. Володя підсунув телефон до Наталі і сказав, “Візьми слухавку”.

Наталя взяла, потім довго кивала (знову ж таки, це бачимо тільки ми), угукала, сказала, “Добре” і попрощалася.

Як вона сяяла! З якою гордістю дивилася на Володю! А Володя з легкою усмішкою на обличчі мовчки поїдав свою пасту.

Ми з чоловіком ледь стрималися, щоб запитати, в чому ж справа. Але Наталя, розуміючи що ми спостерігали цей театр, сама обернулася і ласкаво сказала, “Шеф телефонував вибачитися, побажав приємної відпустки, сказав, що побачимося в офісі”.

Ось я про що подумала, напевно так і треба! Є люди, які кордонів не знають і нахабно користуються своїм становищем, інтелігентністю боязких співробітників, добротою і безвідмовністю. Всім би таким “Наталкам” ось такого “Володю”!

PS: ми зідзвонювалися з Наталею по приїзду додому і вона розповіла, що фірма не завалилася, а шеф зробив вигляд, що нічого не сталося.

Ось я треба в таких ситуація чинити!

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Добавить комментарий