Чоловіка з Хмельниччини засудили до 10 років тюрми за зґвалтування хлопчика

ІНШЕ…

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.

За даними слідства, засуджений чоловік підтримував з хлопчиком дружні стосунки та часто запрошував його до себе в гості. В один із таких днів чоловік за допомогою показу роликів сексуального характеру схилив дитину до неправомірних дій.

Після зґвалтування він наказав хлопчику нікому нічого не говорити, але налякана дитина розповіла про інцидент своєму старшому брату.

Наразі суд визнав чоловіка винним за ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування особи, яка не досягла 14 років). Вироком суду йому призначили покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.

Нагадаємо, напередодні Орджонікідзевський райсуд Запоріжжя засудив до 15 років тюрми місцевого жителя за сексуальне насильство щодо двох 9-річних хлопчиків. У лютому минулого року він під вигаданим приводом запросив до себе дітей, а потім, погрожуючи фізичною розправою, упродовж години по черзі вчиняв насильницькі дії щодо них. Відомо, що цей чоловік вже був засуджений за сексуальне насильство.

Нагадаємо, що протягом минулого року правоохоронці порушили 410 кримінальних справ щодо сексуального насильства над дітьми, а станом на березень 2021-го ㅡ ще 70.

Дитячий омбудсмен Микола Кулеба зазначав, що це лише незначні дані, адже здебільшого діти не повідомляють про такі злочини або через сором, або через те, що не знають, що це погано, або ж через те, що ці злочини вчиняють родичі. Більше про це читайте тут.

12 березня президент України Володимир Зеленський підписав закон, який посилює покарання за виробництво та поширення дитячої порнографії, а також за сексуальне насилля над неповнолітніми.

Закон передбачає введення положень Ланцаротської Конвенції в українське законодавство. Зокрема, в законі з’являться кілька нових статей про покарання за домагання дитини, розповсюдження дитячої порнографії та захист дитини, яка постраждала від сексуального насильства.

Добавить комментарий