Чоловік з 1972 року з’їв понад 32 тисячі БіґМаків і встановив світовий рекорд. Він має чек за кожен з’їдений бургер

ІНШЕ…

Про це повідомляє Business Insider.

Перші три БіґМаки Ґорске з’їв 17 травня 1972 року в автомобілі. «І тоді ж я подумав: мабуть, їстиму їх до кінця життя», — пригадує чоловік. І, як з’ясувалося, свого слова дотримав.

Щоб підтвердити свій рекорд, Ґорске зберігав чек після кожного купленого БіґМака — інакше, ймовірно, Книга рекордів Гіннеса не впевнилася в справжності слів чоловіка. Чеки посортовані за роками в спеціальних папках.

Власник місцевої франшизи McDonald’s Дейв Роуз розповідає, що одного разу Ґорске — постійний клієнт його закладу — усвідомив: він витрачає більше грошей на паливо для авто, ніж на власне бургери.

Відтоді чоловік відвідує McDonald’s двічі — щопонеділка й щочетверга — й запасається БіґМаками наперед. Раніше Ґорске міг з’їсти й дев’ять бургерів за день, але тепер скоротив їхню кількість до двох. Свою дієту відстежує за спеціальним календарем.

У кожному БіґМаку — 540 кілокалорій, але Ґорске вдається тримати себе у гарній фізичній формі. Він вважає: це через те, що він не бере собі картоплю фрі й щодня гуляє пішки близько дев’яти кілометрів районом.

Ґорске планує до кінця життя їсти БіґМаки й оновлювати свій рекорд. Але, каже, його дружина віднедавна заборонила йому перемелювати бургери у блендері.

McDonald’s стверджує, що щороку продає понад мільярд БіґМаків у світі, понад половину — у США.

Добавить комментарий