Щойно! Зеленський сказав це – після рішення Кабміну. Президент аплодує – справедливо!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Президент Володимир Зеленський заявив, що вітає ухвалення урядом постанови щодо зменшення на 30% тарифів на газ для населення.

Водночас підкреслив, що вон є тимчасовим. Його слова цитує пресслужба Офісу президента в Telegram-каналі.

За словами Зеленського, тарифи на комунальні послуги мають бути соціально справедливими, а ринок газу – працювати за стандартами прозорої торгівлі та чесної конкуренції.

“За ухваленим рішенням ціни на газ для населення знизяться на понад 30%. Ми разом працювали, щоб знайти механізми для цього. Це рішення також спонукатиме гравців ринку працювати чесно та прозоро і насамперед турбуватися про свого клієнта, тобто простого українця”, – висловив переконання він.


Нагадаємо, що з 1 лютого тариф на газ в Україні встановлять на рівні 6,99 грн за кубометр для всіх постачальників. Але ціна буде закріплена тільки кінця опалювального сезону – 31 березня 2021 року.

“Це рішення запроваджено у зв’язку з впливом пандемії коронавірусу COVID-19 на економічний стан, є тимчасовим, але відіграє важливу роль у встановленні справедливого ринку газу в Україні”, – пояснив Зеленський.

Нагадаємо, в Україні з новою силою прокотилася хвиля протестів проти завищених тарифів – люди знову перекривали траси, вимагали усунення від посад чиновників і навіть “штурмували” будівлю місцевої влади.

ДжерелоДобавить комментарий