Якщо ти плачеш не від щастя – зупинися! Знаки зодіаку, які часто плачуть

ІНШЕ…
Сльози чудово допомагають зняти напругу. Але дехто сприймає це надто буквально
ФОТО з мережі

Риби

Цей знак зодіаку здатен пустити сльозу з будь-якого приводу: коли їм боляче, коли їм сумно і навіть якщо їх проігнорували. Деколи сльози можуть перерости в істерику, навіть без приводу. Риб доволі важко одразу заспокоїти, і вкрай рідко хтось із близьких справді володіє таким талантом.

Терези

Вони вміють використовувати сльози аби продемонструвати своє ставлення до якоїсь ситуації. Якщо їх щось не влаштовує, вони починають плакати й викликати співчуття в оточення, аби останні почали щось робити. Це щось має бути вигідним Терезам. Близькі люди часто «читають» таку поведінку, проте погоджуються на маніпуляцію, аби тільки Терези більше не плакали.

Близнюки

Це один з найбільш емоційно нестабільних знаків зодіаку. Настрій Близнюків може змінюватися за лічені хвилини. Вони здатні розплакатися навіть через образливі слова. Хоча є у Близнюків й дуже велика перевага – їх дуже легко заспокоїти. Достатньо проявити доброту й запевнити, що далі – все буде добре. Між іншим, і зла на інших вони не тримають довго, навіть попри сльози.

Добавить комментарий