Як дістати гроші заробітчан з-під матраців? Тарифами! – Чаплига про меморандум з МВФ

ІНШЕ…

А кошти з малого та середнього бізнесу – через оподаткування, каже експерт

В Україні зароблені кошти заробітчан дістають “з-під матраців” високими тарифами на житлово-комунальні послуги.

Про це в ефірі ток-шоу “19” на телеканалі ZIK заявив політичний консультант Михайло Чаплига.

Гість ток-шоу констатував, що МВФ – це фінансова інституція, яка, окрім фінансових, має іще й політичні функції. Михайло Чаплига зауважив, що влада для повернення коштів МВФ могла запропонувати два джерела.

“З тих, хто дихає, – ФОП, образно кажучи, ФОП, бізнес – малий і середній. Так, ці мали нещастя показати, що у них є гроші, показати податковій. Але оскільки у них є 100 грн заплатити податки, отже, 100%, “никають” десь тисячу. Тому податки на ось цих, що ще дихають, записуємо у меморандум. Наступне… Гроші заробітчан, які повинні були піти на купівельну спроможність громадян, які вони підло “никають” кудись у матраци. Як дістати з матраців? Тарифами!” – наголосив Михайло Чаплига та додав, що політичні функції МВФ полягають у роботі на інтереси глобалістів, через що Україна перетворилася на велетенське фінансове казино, немає реального сектору економіки, а борги лише множаться.

Новини за темою: Польща видала українцям понад 500 тисяч віз минулого року

Гість ток-шоу резюмував, що до того часу, поки є меморандум України з Міжнародним валютним фондом з політичними мотивами, про жодне світле майбутнє для нашої країни говорити неможливо.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський обіцяв, що газопостачальна компанія “Нафтогаз України” допомагатиме населенню заощадити на рахунках за газ, а також нагадав, що українці можуть самостійно обрати будь-якого постачальника газу дистанційно.

До слова, газопостачальна компанія “Нафтогаз” оприлюднила нову ціну на газ для побутових клієнтів, так у січні вона збільшилася на 14% у порівнянні з груднем (6,33 грн).

Як повідомляли, Кабмін має два варіанти, як знижувати тарифи на газ.

Додамо, у Міністерстві енергетики України запропонували з 1 лютого створити “вразливу” групу споживачів та зменшити для них ціни на газ.

Також повідомляли, що Україною ширяться мітинги незадоволених українців, вони вимагають зниження невиправдано високих цін на газопостачання. Протестувальники з Херсонської, Львівської, Вінницької областей та Прикарпаття відмовляються платити за газ.

Добавить комментарий