Іванка важко працювала, щоб прокормити чотирьох дітей. А вони, тим часом, що хотіли, те й робили. Не дивно, що у віці сімнадцяти років її Марта була вже на третьому місяці. – Нізащо, мамо! Навіть не думай. Я люблю Романа, і скоро він одумається! – Та замість “одуматися” Роман просто заблокував Марту у всіх соціальних мережах

ІНШЕ…

Іванка важко працювала, щоб прокормити чотирьох дітей. А вони, тим часом, що хотіли, те й робили. Не дивно, що у віці сімнадцяти років її Марта була вже на третьому місяці. – Нізащо, мамо! Навіть не думай. Я люблю Романа, і скоро він одумається! – Та замість “одуматися” Роман просто заблокував Марту у всіх соціальних мережах.

– Мама, цього не буде! Я приведу цю дитинку на світ, навіть якщо залишуся одна! – Марта прямо заявила матері.

– Як ти жити збираєшся? Ти навіть школу не закінчила, всього 9 класів освіти. На роботу тебе не візьмуть, а жити де будеш? До мене в подолі принесеш? Ще один рот на мою шию? Ось вже дякую, помічниця донька виросла! – Іванка була категорично проти цікавого стану дочки.

Дана ситуація навіть в голові у неї не вкладалася. Марті всього 17 років і вона вже на третьому місяці, ось про що думала дівчина?

Марта сиділа на дивані, надувши губи. “Ну як вона не може зрозуміти мене, я ж його люблю, ми обов’язково помиримося і я з’їзду від неї”, – міркувала дівчина.

З Романом вона познайомилася пів року тому, в той день на площі святкували день молоді, Роман виявився знайомим її друзів.

Недовгий і емоційний “роман” здавався Марті ідеальним, і таким дорослим. Їхні стосунки легко простежувалися по статусах в соціальних мережах, втім як і у багатьох молодих людей. Цікавий стан дівчини для Романа був досить неприємною новиною.

Які діти в його віці? Йому лише 21 рік, ще жити і жити! Марта вірила, що коханий передумає і зателефонує з пропозицією руки і серця.

Живуть же якось люди, чим вони гірші за інших? Ось, Уляна зі своїм лаються і миряться вже 2 роки поспіль! Тільки ось минуло три тижні, а він не дзвонив і видалив з друзів у всіх соціальних мережах.

Іванка була зовсім іншої думки. Вона сама рано привела на світ Марту, потім ще трьох. Хоч якусь освіту вона отримати не встигла, чоловіки, всі як один, виявилися зрадниками, які вибирали, що завгодно (пляшку, маму, іншу жінку), але тільки не саму Іванку.

Ось і змушена вона з чотирма дітьми жити в двокімнатній квартирі, тягнучи на собі все. Багато звичайно не заробиш, перебуваючи на гордій посаді “співробітника клінінгової компанії”, ось і доводилося працювати без вихідних, часто в ніч.

Діти в домі робили що хотіли. Вона знала, що Марта зустрічається з хлопчиками, але навіть не підозрювала, що так безвідповідально.

Іванка розуміла, що Марта принесе дитину додому (куди ж її ще нести?), А значить у неї буде знову на одного більше. Це ж стільки грошей потрібно буде!

“Щось думати” теж не вихід, це Іванка теж розуміла. Нищити здоров’я дочки вона хотіла найменше.

На роботі вона поділилася своєю проблемою з колегою, та вислухала і запропонувала відмовитися від малюка, підшукати йому бездітну пару. Іванка тільки посміялася, це тільки в кіно так легко і просто, в житті все набагато складніше.

Вона вже майже змирилася з майбутнім дивом, тим більше, що де четверо, там і п’ятеро…

Фото ілюстративне – pixabay

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Добавить комментарий