10 хвилин тому! Просто в Раді – Леді Ю вивели. Яценюк злив її – перемога Зеленського. Цьому бути

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Активіст Юрій Гудименко вважає лідерку “Батьківщини” Юлію Тимошенко маніпуляторкою.

Про це він сказав в інтерв’ю Парламент.UA.

Юлія Володимирівна – це імператриця українського хайпу, її електорат – це електорат переважно неосвічений, електорат переважно передпенсійного або пенсійного віку, який звик до колгоспів, а колгоспи – це держава, а держава знає як треба, – сказав він, коментуючи заяви Тимошенко щодо необхідності провести “земельний референдум”.

За його словами, ніякого референдуму не буде.

Юлія Володимирівна чудово знає, що вона бреше, і всі розумні люди знають, що вона бреше. Але вона планує здобути на цьому 1-2% рейтингу, – вважає Гудименко.

За його словами, введенням ринку землі Україна зробила дуже великий крок вперед, і “наступним кроком ми мали б дозволити за два-три роки купувати нашу землю представникам іноземних компаній та громадян”.

Гудименко не бачить проблеми, що українську землю зможуть купувати іноземці.

Це не означає, що на цю землю не розповсюджуються закони України. Це не означає, що на цю землю не розповсюджується робота української поліції, української армії, українських судів, українського законодавства. Право власності не дає можливості змінювати українські закони.. Відверто кажучи, інтерес іноземців до української землі дуже перебільшений, бо приємним бонусом до нашої землі йдуть українські дороги, українська корупція, українські суди, знову ж таки українські “мєнти”, українські бандити, які люблять збирати врожай на чужих полях, – каже він.

Своєрідну відповідь Юлії Тимошенко і підтримку Зеленському неочікувану висловив і Арсеній Яценюк.

Екс-прем’єр закликав забезпечити чесну і справедливу роботу ринку землі

Влада повинна не допустити, щоб ринок землі, який відкрився з 1 липня, повторив долю приватизації 90-х років.

Про це сказав прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк в програмі “Велика п’ятниця”

Арсеній Яценюк підкреслив, що виступає за виключно чесний і справедливий ринок землі, тим самим заткнувши маніпуляції Юлії Володимирівни.

“Щоби громадянин України був власником своєї землі. Щоб він міг її купити, продати, передати в заставу, передати в оренду, віддати в спадок. Робити з нею те, що має робити кожен господар, і держава повинна забезпечити йому це право”, – сказав лідер “Народного фронту”, – сказав він.

Сьогодні головне, щоб відкриття ринку землі не відбулося так, як під час приватизації 90-х років, підкреслив він.

На думку Арсенія Яценюка, ринок землі повинен відкриватися тоді, коли громадянин країни має можливість знайти для себе захист в суді. У той же час судова реформа в країні не проведена.

Вкрай важливим аспектом він назвав те, що земля – не поновлюваний товар. У той же час під час пандемії в світі були надруковані трильйони доларів: “Таким чином, грошей багато, а цінних таких активів, тим більше, як земля, на пальцях порахувати” .

Арсеній Яценюк також наголосив на важливості підняття доданої вартості землі. Для цього, переконаний він, потрібно залучати інвестиції для підвищення ефективності сільгоспвиробництва: “У Польщі додана вартість, ефективність сільськогосподарського виробництва на одному гектарі, в два рази вища, ніж в Україні”.

“Тому зараз основне для Володимира Зеленського і для всієї влади – рішення про ринок запустили, а тепер не допустити, щоб цей ринок був базаром, а щоб це був справедливий ринок, де захищають власника і інвестора”, – сказав лідер “Народного фронту”.

Арсеній Яценюк зазначив, що, за соцопитуваннями, 77% громадян країни проти ринку землі: “Але із цих 77% половина не знає про те, що таке ринок землі. Влада повинна розповідати, вони повинні доводити людям, що це правильно, – і не тільки на словах, але і на ділі”.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.

Добавить комментарий