17 січня – Всесвітній день снігу

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Офіційно Всесвітній день снігу був створений для популяризації зимових видів спорту в молодіжному середовищі, для підтримки і заохочення участі в подібних заходах всіх зацікавлених сторін в галузі.

17 січня - Всесвітній день снігу - спорт, сніг - snowflake 1245748 640

Про це повідомляє Рівненський Обласний Краєзнавчий Музей.

Засновником створення Всесвітнього дня снігу є Міжнародна федерація лижного спорту (FIS), відзначати який вирішили у третю неділю січня. Мета проведення заходів полягає у залученні дітей і сімей до своєрідного, унікального, активного відпочинку, який може подарувати тільки участь у зимових видах спорту. Для цього і проводяться спеціальні заходи по всьому світу.

17 січня - Всесвітній день снігу - спорт, сніг - cross country skiing 3020751 640 1

Всесвітній день снігу швидко набрав популярність. Вже у 2017-й році з нагоди цього Дня було заплановано вже близько 500 заходів по всьому світу, зареєструвалося понад 1,2 мільйона учасників. А в 2013-му році один із заходів, присвячений Всесвітньому дню снігу відбувся у Донецьку, Україна. Основні офіційні заходи пройшли на території ботанічного саду і, незважаючи на теплу погоду та дощ, багато учасників прийшли з сім’ями і друзями.

Нагадаємо, “Погляд” повідомляв, що 16 січня Україна відзначала річницю Дня пам’яті захисників Донецького аеропорту. Дату було встановлено за ініціативою українських воїнів, які 242 дні боронили Донецький аеропорт.

Також “Погляд” писав, що 15 січня був День народження баскетболу. У 1892 році вчитель фізичного виховання вперше опублікував правила баскетболу в газеті “Трикутник”, що видавалася в коледжі “Спрінгфілда”.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: pixabay

Добавить комментарий