26 серпня зустрінемося! У Зеленського не стримались – тиск не пройде. Ми на це не підемо

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Наступне засідання Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу відбудеться 26 серпня. Росія наполягатиме на інтеграції ОРДЛО в Україну на своїх умовах, вплинути на її позицію може лише міжнародний тиск.

Про це в ефірі програми на телеканалі “Україна 24” заявив радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович.

“26 серпня зустрінемося (з Росією на засіданні ТКГ – ред.). Розглядатимуться ті самі питання, що і завжди. Політична безпека, гуманітарні, соціально-економічні питання. Не думаю, що росіяни стануть більш договороспроможними, тому що вони дотримуються тієї самої політики вже восьмий рік – інтеграція так званих “молодих республік” під логікою федералізації на російських умовах в тіло України. Ми це знаємо, не підемо на це”, – підкреслив він.

За словами Арестовича, залишається шанс, що спільний тиск міжнародної спільноти змусить Росію просунутися, принаймні, по гуманітарному блоку, щодо обміну полоненими і відкриття КПВВ, “але навіть це під великим питанням”.

Добавить комментарий