4 елементарних nомилки при пранні джинсів, які здійснюють 95 % господинь

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Джинси міцно увійшли в наше життя. І це навіть дивно, що більшість споживачів не уміють їх правильно прати. Є кілька важливих нюансів, які необхідно враховувати при пранні джинсів, інформує Ukr.Media.

Для того, щоб джинси прослужили довго, не втратили свою форму і не почали псувати вашу фігуру. Потрібно врахувати всього 4 моменти.

Нюанс номер один. Більшість господинь вивертають джинси перед пранням. Однак, це не все, що потрібно зробити, щоб підготувати їх до прання.

Для того, щоб джинсова тканина добре випралася необхідно сильно зім’яти джинси перед тим, як відправити їх пральну машину.


Нюанс номер два. Ніколи не періть відразу кілька джинсів. Найкращим вибором буде прання джинсів з відповідним за кольором одягом з іншого матеріалу.

Причина проста. При пранні груба джинсова тканина треться одна об одну і через це можуть виникнути непотрібні потертості і пошкодження.

Нюанс номер три. Не використовувати спеціальний порошок для збереження кольору. Якщо використовувати звичайний порошок, то джинси втратять свій колір на 7 пранні.

Нюанс номер чотири. Досить часто джинси перуть у режимі «бавовняні тканини». Так не треба робити. Джинсова тканина — це особлива тканина. Прати її потрібно в режимі «ручне прання».

Якщо на джинсах є забруднення — їх попередньо запирають звичайним господарським милом.Добавить комментарий