5 хвилин тому! Жахливе побиття журналіста “Нацкорпусом” не випадкове: “узгодили з Порошенко”

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Це жахливі кадри. Одна річ – коли про це читаєш, інша – коли бачиш. Це ганьба і сором. Причому у квадраті, тому що йдеться про побиття журналіста.

Написав у Фейсбуці політолог Володимир Фесенко. Далі наведені слова автора – думка редакції та автора може не збігатися.

Саме такі речі російська пропаганда використовує для дискредитації нашої країни, зокрема і на Заході. Але це будуть використовувати й ті західні політики, які не хочуть входження України до ЄС і НАТО. Тому що це суперечить демократичним цінностям.

Ще більш небезпечним є те, що такі речі руйнують країну зсередини. Під прикриттям патріотичних гасел це насправді працює на інтереси ворога. Проте, керівник Нацкорпусу каже, що нападники начебто вже “понесли покарання”, а також перепросили у журналіста.

Цікаво, хто і як їх покарав?

«І чи перепросили у правоохоронців, на яких нападали на Банковій? Я вже чув конспірологічну версію, що в Нацкорпусі нібито все узгодили й полагодили з Порошенком (оскільки побитий журналіст представляв видання, яке входить в медіапул експрезидента). Не знаю».

Я чудово розумію, що політики, особливо наші, – дуже цинічні, і вчорашні опоненти можуть стати союзниками, коли йдеться про спільного ворога або спільні інтереси. Прикладів таких мені відомо дуже багато.

Але є червоні лінії, за які заступати не можна. І те, що відбулося, вибачати не можна. За це треба карати. Але по закону. І дуже сподіваюсь, що покарання відбудеться.

І треба розуміти, що цей жахливий інцидент не є випадковим

Він є наслідком культу сили й насильства, який існує в праворадикальних організаціях. І якщо не карати за таке насильство, то ми зіткнемося з його ланцюговою реакцією.

Добавить комментарий