Airbnb пропонує безкоштовне помешкання 20 тисячам біженців з Афганістану, які не мають коштів на оренду житла

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Про це Airbnb оголосив у вівторок, 24 серпня.

Житло для біженців із Афганістану надаватимуть зареєстровані на сервісі орендарі, які погодяться це зробити. А оплачуватиметься оренда з пожертв Airbnb та його Фонду у справах біженців, створеного в червні 2021 року.

«Розселення й переселення афганських біженців у США та решті світу — це одна з найбільших гуманітарних катастроф нашого часу», — заявив очільник Airbnb Брайан Ческі. Він також закликав інші гуманітарні організації допомогти з розселенням біженців.

«Я сподіваюся, що спільнота Airbnb надасть 20 тисячам біженців не лише безпечне місце для відпочинку й початку нового життя, а й тепле привітання в їхньому новому домі», — сказав Ческі.

Airbnb ще у 2012 році започаткував ініціативу з безкоштовного поселення людей, які рятуються від стихійних лих. Сталося це після урагану «Сенді», внаслідок якого понад тисяча людей у Нью-Йорку залишилися без даху над головою.

Відтоді, як стверджує Airbnb, ініціатива допомогла знайти тимчасове житло понад 75 тисячам людей. Діяла вона зокрема і під час паводків у Західній Європі, у яких загинули майже 200 людей, а ще тисячі були змушені евакуюватися.

Добавить комментарий