Apple працює над створенням iPhone з гнучким екраном — Bloomberg

ІНШЕ…

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на анонімне джерело в компанії.

За словами співрозмовника, поки Apple розробила прототипи гнучких екранів для внутрішнього користування, повноцінних прототипів смартфонів поки немає. У компанії розраховують, що таке новаторство дозволить отримати iPhone з більшим екраном, який, попри це, зможе влізати до кишені.

Водночас офіційно в Apple від коментарів щодо цього відмовились.

Як зазначає видання, створення iPhone зі складеним екраном стане радикальним рішенням для компанії, проте саме завдяки новаторським підходам вона й стала однією з найдорожчих у світі. Bloomberg вважає, що створення повноформатного сенсорного смартфону (тобто першого iPhone) «стало, ймовірно, найуспішнішим технологічним продуктом в історії».

Проте джерела видання кажуть, що iPhone зі складеними екранами можуть вийти через декілька років, бо зараз компанія сфокусована на запуску нових флагманських iPhone та iPad у 2021 році. А є ймовірність, що від ідеї гнучких екранів Apple взагалі відмовиться.

Зазначимо, що ідея екранів, які складаються, не нова. Так, серед інших, над такими смартфонами працюють Samsung, Huawei, LG.

Добавить комментарий