Microsoft представила стрічку віджетів «Новини та інтереси» для Windows 10

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Microsoft офіційно представила нову функцію у Windows 10 – меню з віджетами на панелі завдань, під назвою «Новини та інтереси». Воно покликане спростити доступ до корисних персоналізованих даних з інтернету.

Microsoft представила стрічку віджетів «Новини та інтереси» для Windows 10

Меню представляє собою постійно оновлювану стрічку з картками, які повинні виводити релевантну інформацію про найважливіші події: про погоду за вікном, місцеві новини, результати спортивних матчів, курсах валют і не тільки.

Джерело: blogs.windows.com

На самій панелі завдань кнопка меню «Новини та інтереси» буде виводити поточну погоду за вікном. Її відображення можна буде налаштувати, як і, звичайно, список джерел та тем для віджетів стрічки. Зробити це можна буде за допомогою розділу інтересів в Microsoft News.

Нововведення поетапно почне поширюватися протягом наступних кількох тижнів. Якщо стрічка здасться вам марною, її можна буде й зовсім відключити.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.

Добавить комментарий