TikTok заборонив челендж, у якому люди мали пройтися ящиками від молока. Зазвичай учасники падали і травмувалися

ІНШЕ…

Про це повідомляє CNN.

Соцмережа видалила результати пошуку за хештегом #MilkCrateChallenge, пояснивши, що зробив це через поширення небезпечної діяльності.

«TikTok забороняє контент, який пропагує небезпечні дії. Ми видаляємо відео, а у відповідь на пошуковий запит перенаправляємо до правил спільноти», — сказав речник соцмережі.

Видалення відео стосується не лише США. Так, якщо шукати челендж з України TikTok повідомляє, що відео не знайдено, і попереджає, що пошуковий запит може асоціюватися з поведінкою та контентом, який порушує правила соцмережі.

Milk Crate Challenge набув популярності влітку цього року. Учасники мали скласти ящики від молока наче сходи чи піраміду. Потім цією конструкцією потрібно було піднятися та спуститися так, щоб ящики не впали.

Попри видалення челенджу з TikTok відео залишилися в інших соцмережах. Так, зазвичай через хитку конструкцію люди падали та могли травмуватися.

Але деяким вдавалося й успішно подолати челендж.

Також челендж пародіювали.

Медики закликали не брати участі у забаві. Наприклад, хірург-ортопед із Нью-Йорка Шон Ентоні розповідав, що через падіння страждають суглоби. Крім того, можна отримати травму голови.

Як пише The Guardian, багато лікарень у США переповнені пацієнтами з COVID-19. Тож медики просили спершу дізнатися, чи є вільні ліжка у найближчих лікарнях перед тим, як брати участь у челенджі.

Добавить комментарий